Agresja – przekleństwo czy zasób?

Polski mężczyzno! Agresja to Twój zasób, jeśli umiesz z niej korzystać znajdując odpowiedni wektor dla jej ujścia. Nie ma dobrych i złych emocji. Są emocje, takie, jakie są. Nic mniej, nic więcej. Łamiąc zwiewną wrażliwość partnerki, kobiety, towarzyszki… Uderzając w niemal nagą otwartość, narażasz kobietę na to, że stworzy wokół siebie tak szczelny parasol ochronny, że żadna z Twoich ważnych emocji już do niej nie dotrze.

Jeśli chcesz mieć u swojego boku zintegrowaną kobietę gotową przyjąć Twoje różne odsłony, nie rób z niej tarczy, w którą celują Twoje demony czy wewnętrzne, zbuntowane dziecko.

Już jest poza Twoim zasięgiem.

To od Ciebie zależy, czy chcesz mieć obok siebie twardą korposzczurzycę z mentalnym ku**sem czy… Jedyna pełnia, jakiej doświadczysz, to dzisiejsza pełnia księżyca, zamiast pełnej, zintegrowanej, mądrej kobiety.

Polska kobieto! Przyjmij agresję swojego mężczyzny, jako jego zasób. Pomóż mu skierować ją na ochronę Waszego gniazda, na kreację, na wzrost męskiego pierwiastka jako siły budującej, nie niszczącej. Bądź wspierająca i dumna, częściej pozostań w milczeniu, zamiast ulegać mylnym impulsom dyktowanym zazwyczaj traumami z przeszłości. 

Rzadko kiedy mężczyzna chce mieć obok trajkoczącą katarynkę z pretensją w głosie i fochem na „dzień dobry”, chyba, że sam jest posiadaczem zakrzywionego pierwiastka żeńskiego w swojej chwiejnej strukturze. 

Bądź inspirująca, idź obok z wysoko podniesioną głową, ale nie zadzieraj nosa. Nie próbuj być konkurencją dla swojego partnera, pozwól sobie być kruchą, zwiewną, delikatną i wrażliwą, a jego ramię potraktuj jako skałę, na której zawsze możesz się oprzeć. Dopiero wtedy zaczniesz wzrastać.

Nie wypuszczaj na polowanie mężczyzny, który zamiast zaatakować drapieżnika, będzie z nim rozmawiał, negocjował czy popijał poranną kawusię. Pozwól wyrażać agresję, zamiast ją połykać.

Nie ma dobrych i złych emocji. Wszystkie są ważne i potrzebne.

#vedantsystem#vedantsystemtherapy#terapia#agresja#polskimężczyzna#pogrzebwrażliwości

Udostępnij post